fbpx
 • serwis skoda autoryzowany na śląsku
 • przegląd skoda, salon skoda śląsk
 • wymiana opon serwis skoda, salon skoda śląsk
 • program4service
 • przegląd skoda katowice
 • oferta skoda

Serwis Skoda

Serwis Skoda Auto Śliwka zaprasza! Potrzebujesz pomocy serwisowej dla swojego auta? Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

 

Serwis Skoda Zabrze, Sosnowiec i Katowice


Serwis Skoda Zabrze, Sosnowiec i Katowice to 3 autoryzowane stacje obsługi, w których nasi doświadczeni mechanicy zapewnią profesjonalną opiekę nad Twoim samochodem. Nasi specjaliści serwisowi nieustannie podnoszą swoją wiedzę i umiejętności, dzięki czemu nic ich nie zaskoczy! W naszych ASO Skoda korzystamy z nowoczesnego wyposażenia i rozmaitych urządzeń. Oddając swoje auto w ręce mechaników Skody, pracujących w serwisach Auto Śliwka, możesz mieć pewność, że nie tylko przeprowadzą oni dokładną i skuteczną diagnozę, ale także zafundują Twojej Skodzie prawdziwe SPA! W swoich stacjach serwisowych w Sosnowcu, Zabrzu i Katowicach świadczymy usługi takie jak naprawa gwarancyjna Skoda oraz naprawa pogwarancyjna, przegląd okresowy Skoda czy naprawa powypadkowa pojazdów. To tylko niektóre z usług jakie znajdziesz w naszej ofercie.


ASO Skoda na Śląsku


Jeśli potrzebujesz nasze ASO Skoda na Śląsku wyposażą Twój samochód w instalację LPG lub specjalistyczne oprzyrządowania dla osób niepełnosprawnych. Współpracujemy w tym zakresie ze znanymi i cenionymi markami Landirenzo oraz Guidosimplex. Po więcej informacji zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami programu Skoda Przyjazne Auto.


Przegląd rejestracyjny

Interesuje Cię przegląd rejestracyjny? Personel Škody, w naszych stacjach kontroli pojazdów przeprowadza go szybko i sprawnie dla pojazdów ważących do 3,5 tony i to wszystkich marek. Nie ma więc na co czekać. Zadzwoń do nas śmiało lub wypełnij formularz i umów się na wizytę w Skoda Śliwka.


Naprawy blacharsko-lakiernicze


Zdarzyło Ci się w porę nie zauważyć wysokiego krawężnika? Ktoś wyjeżdżając zza zakrętu uszkodził bok Twojego samochodu? A może kamień na jezdni zostawił na karoserii brzydki odprysk? Chyba każdemu przytrafiła się większa lub mniejsza sytuacja tego typu. Czasem uniemożliwia to normalne i bezpieczne użytkowanie samochodu, a czasem po prostu negatywnie wpływa na ogólny wygląd auta. Tak czy inaczej, nie warto odkładać takich spraw w nieskończoność. W naszej ofercie serwisowej znajdziesz profesjonalne naprawy blacharsko-lakiernicze. Szybko i z zachowaniem najwyższej staranności doprowadzimy Twoje auto do idealnego stanu. Wszystko to oczywiście w atrakcyjnej cenie. Brzmi dobrze, prawda?


Serwisowy Program Flotowy


Budujesz lub posiadasz flotę samochodów i zależy Ci na ich kompleksowej obsłudze serwisowej oraz korzystnych warunkach współpracy? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Co dla Ciebie przygotowaliśmy? Serwisowy Program Flotowy. Gwarantuje Ci on profesjonalną opiekę serwisową, w pełni przejrzystą kalkulację kosztów i optymalizację wydatków. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z doradcami Skoda Auto Śliwka.

 

Program 4Service


Twój samochód ma 4 lata lub ​więcej?​
Jeżeli tak, sprawdź naszą ofertę i odwiedź ASO Auto Śliwka ponieważ nasz serwis Skoda przygotował dla Ciebie atrakcyjne rabaty na wybrane części eksploatacyjne oraz usługi w ramach oferty Program 4Service. Możesz bez obaw o koszty dbać o swoje auto w Autoryzowanym Serwisie Skoda na Śląsku. To jednak nie wszystkie korzyści! Im starszy jest Twój samochód, tym większy rabat od nas otrzymasz. Brzmi dobrze, prawda? Korzystając z naszej oferty oryginalne części Skoda kupisz nawet do 20% taniej.


Korzyści dla Ciebie:

 • Jesteśmy blisko Ciebie w 3 dogodnych lokalizacjach: serwis Skody Katowice, Zabrze,Sosnowiec
 • Gwarancja wysokiej jakości usług i części Skoda.
 • Świetne zaplecze techniczne oraz fachowa wiedza

 • Doświadczona obsługa wyspecjalizowana w naprawie samochodów ŠKODA
 • Kompleksowy zakres usług
 • Dokumentacja napraw i prawdziwa historia serwisowa, niezbędna w przypadku odsprzedaży samochodu

 • Wiek pojazdu 4-letnie 5-6 letnie Powyżej 6 lat
  Rabat na wybrane części oryginalne 10% 15% 20%
  Rabat na wybrane usługi 20% 25% 30%

   

  Przegląd serwisowy Skoda


  Aby Twój samochód mógł cieszyć się doskonałym stanem technicznym i przez długi czas funkcjonował bez zarzutu, niezwykle ważne jest dokonywanie regularnych przeglądów technicznych u Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODY. Plan przeglądów informuje Cię o tym, kiedy należy przekazać samochód do kontroli. Profesjonalne przeglądy techniczne w Salonie Skoda.

  Oferujemy bardzo korzystne ceny obsługi oraz części zamiennych. Dla Klientów flotowych został specjalnie przygotowany Serwisowy Program Flotowy (SPF) który wprowadza nową jakość w serwisowaniu aut służbowych, gwarantując optymalizację i przejrzystą kalkulację kosztów. Serwisowy Program Flotowy Skoda obejmuje samochody będące w okresie gwarancji i po gwarancji. Korzystając z tego programu nasi klienci mogą liczyć na naprawy gwarancyjne które realizowane są kompleksowo, szybko i niezawodnie.

 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny samochodów ŠKODA : Felicja, Fabia, Octavia, Superb, Roomster (Serwisowy Program Flotowy Skoda)
 • komputerowa diagnostyka samochodów
 • naprawy blacharskie
 • naprawy mechaniczne i elektryczne
 • komputerowy pomiar i regulacja geometrii kół
 • przeglądy rejestracyjne
 • montaż, konserwacja i naprawy klimatyzacji samochodowych
 • sprzedaż opon, montaż, wyważanie kół ( możliwość przechowywania )
 • sprzedaż oryginalnych części zamiennych
 • montaż alarmów i blokad mechanicznych
 • montaż haków holowniczych
 • montaż instalacji gazowych
 • montaż urządzeń specjalistycznych dla osób niepełnosprawnych
 • naprawy gwarancyjne samochodu
 • naprawy powypadkowe

 • Kontakt działu serwis - Katowice

  Wojciech Szwanenfeld - Kierownik Serwisu
  tel. +48 32 606 68 15
  e-mail: w.szwanenfeld@autosliwka.pl

  Doradca Serwisowy - Dominik Gwiżdż
  tel. +48 32 606 6811
  e-mail: d.gwizdz@autosliwka.pl

  Doradca Serwisowy - Wojciech Kraszewski
  tel. +48 32 606 6812
  e-mail: w.kraszewski@autosliwka.pl

  Likwidacja szkód - Michał Sośnica
  tel. +48 32 606 6807
  e-mail: m.sosnica@autosliwka.pl


  Kontakt działu serwis - Sosnowiec

  Kierownik Serwisu - Robert Kwiatkowski
  tel. +48 32 630 31 54
  e-mail: r.kwiatkowski@autosliwka.pl

  Doradca Serwisowy - Jarosław Piputa
  tel. +48 32 630 3152
  e-mail: j.piputa@autosliwka.pl


  Kontakt działu serwis - Zabrze

  Kierownik Serwisu - Marek Wieczorek
  tel. +48 32 277 90 89
  e-mail: m.wieczorek@autosliwka.pl


  Kontakt działu blacharsko-lakierniczego - Zabrze

  Kierownik Działu Blacharsko Lakierniczego - Marek Wieczorek
  tel. +48 32 277 90 89
  e-mail: m.wieczorek@autosliwka.pl

  Koordynator ds Blacharsko Lakierniczych - Marek Piekarski
  tel. +48 32 277 90 83
  e-mail: m.piekarski@autosliwka.pl

  Doradca Blacharsko - Lakierniczy - Izabela Kamela
  tel. +48 32 277 90 84
  e-mail: i.kamela@autosliwka.pl

  Doradca Blacharsko - Lakierniczy - Kamilla Wiśniewska
  tel. +48 32 277 90 83
  e-mail: k.wisniewska@autosliwka.pl

  Serwis Skoda

  Serwis Skoda Auto Śliwka to trzy doskonale zlokalizowane stacje, w których zadbamy o Twój samochód. Oferujemy m.in. przeglądy diagnostyczne pozwalające na ocenę sprawności pojazdu. Zaleca się wykonywanie nie tylko tradycyjnych badań technicznych, ale właśnie przeglądów okresowych, dzięki którym utrzymasz auto w doskonałej kondycji. Właściciele nowych samochodów szczególnie powinni mieć to na uwadze. Diagnostyka pozwala na określenie technicznego stanu samochodu, a co za tym idzie w porę wyeliminowanie ewentualnych usterek. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przeglądu diagnostycznego czy chcesz skorzystać z usług serwisowych, w Skoda Auto Śliwka pomożemy Ci załatwić wszystkie sprawy szybko i skutecznie.

  Serwis Skoda Auto Śliwka

  Serwis Skoda Auto Śliwka zatrudnia w pełni wykwalifikowanych fachowców, którzy wykonują usługi serwisowe z największą starannością. Dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że usługi będą wykonane w pełni profesjonalnie i w wyznaczonym terminie. Twój samochód jest jeszcze na gwarancji? A może został objęty gwarancją posprzedażową? To bez znaczenia Skoda serwis Auto Śliwka oferuje kompleksowe usługi serwisowe dla wszystkich właścicieli samochodów marki Skoda.

  Zapraszamy do skorzystania z usług serwisowych, stworzyliśmy je i rozwijamy z myślą o właścicielach samochodów marki Skoda. Zależy nam aby klienci mieli dostęp do kompleksowej oferty usług serwisowych dostępnej w jednym miejscu. Jeśli jesteś właścicielem Skody potrzebujesz wykonać okresowy przegląd diagnostyczny pojazdu, usunąć usterkę, wykonać naprawę blacharską, mechaniczną bądź skorzystać z usług dotyczących montażu instalacji gazowej, alarmu czy jeszcze innych napraw jesteśmy do Państwa dyspozycji. Posiadamy serwis blacharsko-lakierniczy Skoda w salon Skoda Sosnowiec, Salon Skoda Katowice i Salon Skoda Zabrze.

  serwis skoda Auto Śliwka

  Serwis Skody – kompleksowy zakres usług

  Usługi serwisowe wykonywane w naszym punkcie dealerskim dotyczą napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Serwis Skody możesz wykonać również podczas okresowych przeglądów diagnostycznych. Kompleksowy zakres usług serwisowych, w naszym autoryzowanym serwisie wykonasz między innymi naprawy mechaniczne, blacharskie i elektryczne. Szeroki zakres usług serwisowych i profesjonalne doradztwo w zakresie wykonywanych napraw. Skorzystaj z pomocy ekspertów i zapoznaj się z całą dostępną ofertą usług serwisowych. Serwis Skody wykonuje zlecone usługi w pełni profesjonalnie pod okiem wyspecjalizowanych fachowców. Skorzystaj z pomocy ekspertów wybierz jeden z naszych autoryzowanych serwisów zlokalizowanych na Śląsku.

  Sprawdź serwis Skody w pozostałych lokalizacjach:

  Skoda Dąbrowa Górnicza, Skoda Mysłowice, Skoda Imielin, Skoda Jaworzno, Skoda Czeladź, Skoda Będzin,  Skoda Lędziny, Skoda Sławków,   Skoda Wojkowice, Skoda Olkusz

   

  Skontaktuj się z nami w sprawie SERWISU

  Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z tobą w celu
  umówienia wizyty w naszym serwisie.
  Twoje Imie (wymagane)
  Twoje Nazwisko

  Samochód: (wymagane)

  Skontaktuj się z nami w sprawie SERWISU

  Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z tobą w celu
  umówienia wizyty w naszym serwisie.

  Zostaw numer, oddzwonimy

  Dane kontaktowe
  Sprawa dotyczy:
  Numer Telefonu:
  Wiadomość:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
  [recaptcha]

   Kontakt

  tel. Katowice: +48 32 251 8620
  tel. Sosnowiec: +48 32 292 0107
  tel. Zabrze: +48 32 277 90 90

  Ustawienie prywatności
  Nazwa Aktywny
  Ciasteczka
  Używamy plików Cookie, aby zapewnić Ci lepszą obsługę witryny.
  x

  Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z Internetu. Zgadzając się, zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką plików cookie.