fbpx

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Godziny otwarcia salonu:Pon-Pt: 9:00 - 19:00 / Sob: 9:00 - 15:00

Kierownik Salonu - Michał Warło
tel. +48 32 606 6809, kom. 697 754 952
e-mail : m.warlo@autosliwka.pl

Koordynator ds. Marketingu i Jakości - Dorota Jagodzińska
tel. +48 32 606 6816, kom. 665 112 020
e-mail : d.jagodzinska@autosliwka.pl

Specjalista d.s. Sprzedaży Samochodów - Piotr Kasztelan
tel. +48 32 606 6801, kom. 663 166 077
e-mail : p.kasztelan@autosliwka.pl

Specjalista d.s. Sprzedaży Samochodów - Mariusz Jankowski
tel. +48 32 606 6803, kom. 603 631 661
e-mail : m.jankowski@autosliwka.pl

Specjalista d.s. Sprzedaży Samochodów - Marcin Kluza
tel. +48 32 606 6800, kom. 601 366 016
e-mail : m.kluza@autosliwka.pl

Sprzedawca Samochodów Nowych - Łukasz Nowak
kom 603 558 088
e-mail : l.nowak@autosliwka.pl

Sprzedawca Samochodów Nowych - Bartosz Krzyżowski
tel. +48 32 298 5807
e-mail : b.krzyzowski@autosliwka.pl

Sprzedawca Samochodów Używanych - Mateusz Materzok
kom 607 812 144
e-mail : m.materzok@autosliwka.pl

Doradca Klienta Flotowego - Tomasz Zając
kom. 607 544 044
e-mail : t.zajac@autosliwka.pl


Godziny otwarcia serwisu:Pon-Pt: 6:30 - 20:00 / Sob: 7:00 - 15:00

Kierownik Serwisu - Michał Miros
tel. +48 32 606 6815
e-mail : m.miros@autosliwka.pl 

Doradca Serwisowy - Dominik Gwiżdż
tel. +48 32 606 6811
e-mail : d.gwizdz@autosliwka.pl

Doradca Serwisowy - Wojciech Szwanenfeld
tel. +48 32 606 6810
e-mail : w.szwanenfeld@autosliwka.pl

Doradca Serwisowy - Wojciech Kraszewski
tel. +48 32 606 6812
e-mail : w.kraszewski@autosliwka.pl

Likwidacja szkód - Michał Sośnica
tel. +48 32 606 6807
e-mail : m.sosnica@autosliwka.pl

Godziny otwarcia działu części zamiennych :Pon-Pt: 6:30 - 20:00 / Sob: 7:00 - 15:00

Kierownik Działu Części Zamiennych i Akcesoriów - Marcin Wolak
tel. +48 32 606 6822, 6823
e-mail : m.wolak@autosliwka.pl

Sprzedawca Części Zamiennych i Akcesoriów - Adam Spychała
tel. +48 32 606 6822, 6823
e-mail : a.spychala@autosliwka.pl

Sprzedawca Części Zamiennych i Akcesoriów - Agnieszka Szynalska
tel. +48 32 606 6822, 6823
e-mail : a.pastuszka@autosliwka.pl

Sprzedawca Części Zamiennych i Akcesoriów - Tomasz Jantos
tel. +48 32 606 6822, 6823
e-mail : t.jantos@autosliwka.pl

Auto Śliwka Sosnowiec

ul. 3 Maja 60 / 40-200 Sosnowiec


tel. +48 32 292 0107

tel. +48 32 292 0109

telefon alarmowy: +48 607 431 003

e-mail:salon.sosnowiec@autosliwka.pl

e-mail: serwis.sosnowiec@autosliwka.pl




Dział Sprzedaży Samochodów Nowych

tel. +48 32 292 0107




Dział Serwisu

tel. +48 32 292 0107

tel. +48 32 292 0109




Dział Ubezpieczeń

tel. +48 32 292 0107




Likwidacja szkód

tel. +48 32 630 31 56

e-mail: powypadki.sosnowiec@autosliwka.pl




Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
[recaptcha]
Godziny otwarcia salonu:Pon-Pt: 8:00 - 19:00 / Sob: 9:00 - 15:00

Kierownik Salonu - Michał Mól
tel. 32 630 31 41, kom. 697 080 033
e-mail : m.mol@autosliwka.pl

Specjalista d.s. Sprzedaży Samochodów - Edyta Tkacz
tel. 32 630 3145, 32 292 0107 wew.41, kom. 605 223 032
e-mail : e.tkacz@autosliwka.pl

Specjalista d.s. Sprzedaży Samochodów - Ryszard Mazur
tel. 32 630 3143, 32 292 0107 wew.26,27, kom. 691 666 277
e-mail : r.mazur@autosliwka.pl

Specjalista d.s. Sprzedaży Samochodów - Marek Wojtasik
tel. 32 630 3142, 32 292 0107 wew.26,27
e-mail : m.wojtasik@autosliwka.pl

Specjalista d.s. Sprzedaży Samochodów - Mateusz Wysocki
tel. 32 630 31 57, kom. 601 929 005
e-mail : m.wysocki@autosliwka.pl

Godziny otwarcia serwisu:Pon-Pt: 7:00 - 19:00 / Sob: 7:00 - 15:00

Kierownik Serwisu - Robert Kwiatkowski
tel. 32 630 3154
e-mail : r.kwiatkowski@autosliwka.pl

Doradca Serwisowy - Jarosław Piputa
tel. 32 630 3152, 32 292 0107, 32 292 0109
e-mail : j.piputa@autosliwka.pl

Mistrz Serwisu - Łukasz Aniołek
tel. 32 292 0107, 32 292 0109
e-mail : l.aniolek@autosliwka.pl

Doradca Serwisowy - Zbigniew Babicz
tel. 32 630 3151, 32 292 0107, 32 292 0109
e-mail : z.babicz@autosliwka.pl

Doradca Serwisowy - Piotr Lenart
tel. 32 630 3155
e-mail : p.lenart@autosliwka.pl

Doradca Serwisowy/Likwidacja Szkód - Agata Jarek
tel. 32 630 31 56
e-mail : a.jarek@autosliwka.pl

Likwidacja szkód - Kinga Golda
tel. +48 32 630 31 53
e-mail : k.golda@autosliwka.pl

Godziny otwarcia działu części zamiennych :Pon-Pt: 7:00 - 19:00 / Sob: 7:00 - 15:00

Kierownik Działu Części Zamiennych i Akcesoriów - Krzysztof Rabikowski
tel. 32 630 3150, 32 292 0107
e-mail : k.rabikowski@autosliwka.pl

Sprzedawca Części Zamiennych i Akcesoriów - Kamil Jędrusik
tel. 32 292 0107
e-mail : k.jedrusik@autosliwka.pl

Auto Śliwka Zabrze

ul. Szkubacza 4 / 41-800 Zabrze


tel. +48 32 277 90 90

telefon alarmowy: +48 607 431 003

e-mail: salon.zabrze@autosliwka.pl

e-mail: serwis.zabrze@autosliwka.pl




Dział Sprzedaży Samochodów Nowych

tel. +48 32 277 90 70

tel. +48 32 277 90 74

tel. +48 32 277 90 75

tel. +48 32 277 90 76




Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. +48 32 277 90 88

tel. +48 607 866 177




Dział Serwisu

tel. +48 32 277 90 80

tel. +48 32 277 90 81




Dział Ubezpieczeń

tel. +48 32 277 90 71




Likwidacja szkód

tel. +48 32 277 90 82




Naprawy Powypadkowe

tel. +48 32 277 90 82

tel. +48 32 277 90 83

tel. +48 32 277 90 84




Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
Godziny otwarcia salonu:Pon-Pt: 9:00 - 19:00 / Sob: 9:00 - 15:00

Specjalista d.s. Sprzedaży Samochodów - Jacek Szawroński
tel. +48 32 277 90 70, kom. 669 601 100
e-mail : j.szawronski@autosliwka.pl

Specjalista d.s. Sprzedaży Samochodów - Rafał Zakrzewski
tel. +48 32 277 90 74, kom. 691 667 077
e-mail : r.zakrzewski@autosliwka.pl

Specjalista d.s. Sprzedaży Samochodów Sandra Ćwirko - Janczek
tel. +48 32 277 90 75, kom. 691 667 088
e-mail: s.cwirko@autosliwka.pl

Specjalista d.s. Sprzedaży Samochodów – Anna Kaleta
tel. +48 32 277 90 75, kom. 693 635 967
e-mail : a.kaleta@autosliwka.pl

Specjalista ds. Samochodów Używanych - Paweł Markiewicz
tel. +48 32 277 90 88, kom. 607 880 102
e-mail : p.markiewicz@autosliwka.pl

Specjalista ds. Samochodów Używanych – Tomasz Leszczyk
tel. +48 32 277 90 88, kom. 603 395 949
e-mail : t.leszczyk@autosliwka.pl

Kierownik Salonu - Andrzej Różankowski
tel. +48 32 277 90 79, kom. 607 750 909
e-mail : a.rozankowski@autosliwka.pl

Godziny otwarcia serwisu:Pon-Pt: 7:00 - 19:00 / Sob: 7:00 - 15:00

Kierownik Serwisu - Krzysztof Kochanek
tel. +48 32 277 90 89
e-mail : k.kochanek@autosliwka.pl 

Doradca Serwisowy - Robert Nosal
tel. +48 32 277 90 80/81
e-mail : r.nosal@autosliwka.pl

Doradca Serwisowy - Hubert Gontarz
tel. +48 32 277 90 80/81
e-mail : h.gontarz@autosliwka.pl

Likwidacja szkód - Michał Berger
tel. +48 32 277 90 82
e-mail : m.berger@autosliwka.pl

Godziny otwarcia działu części zamiennych :Pon-Pt: 7:00 - 18:00 / Sob: 7:00 - 15:00

Kierownik Działu Części Zamiennych i Akcesoriów - Iwona Biegiesz
tel. +48 32 277 90 69/61
e-mail : i.biegiesz@autosliwka.pl

Sprzedawca Części Zamiennych i Akcesoriów - Gerard Strugała
tel. +48 32 277 90 69/61
e-mail : g.strugala@autosliwka.pl

Sprzedawca Części Zamiennych i Akcesoriów - Marek Łączyński
tel. +48 32 277 90 69/61
e-mail : m.laczynski@autosliwka.pl

Ustawienie prywatności
Nazwa Aktywny
Ciasteczka
Używamy plików Cookie, aby zapewnić Ci lepszą obsługę witryny.
x

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z Internetu. Zgadzając się, zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką plików cookie.

Zostaw numer, oddzownimy

Dane kontaktowe
Sprawa dotyczy:
Numer Telefonu:
Wiadomość:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.